FTD V 0267 Fototapeta DISNEY Fairies

FTD V 0267 Fototapeta DISNEY Fairies

Papírová 1dílná fototapeta.

Papírová 1dílná fototapeta, speciální podklad pro jednoduchou aplikaci. Velmi kvalitní tisk. Lepidlo je součástí balení. Český výrobek.

Výška 202cm
Šířka 90cm

Návod na lepení fototapety na zeď

Rozložte papírovou fototapetu na čistou a suchou podlahu před připravenou stěnu a pečlivě zkontrolujte:
a) zda vzor na jednotlivých dílech papírové fototapety k sobě správně navazuje,
b) zda je povrch a kvalita tisku papírové fototapety v pořádku.
Dále porovnejte velikost papírové fototapety a připravené stěny. Při měření stěny si pomocí olovnice pečlivě tužkou označte místa, která vám následně pomohou dodržet pravý úhel 90 °. Po celou dobu lepení i schnutí papírové fototapety musí být v místnosti dodržena jednotná teplota – optimálně ve výši 20 °C.
Pro lepení papírové fototapety použijte standardní lepidlo určené pro papírové tapety. Rozmíchejte lepidlo podle údajů výrobce na obalu. Natřete lepidlem část stěny určenou pro první díl fototapety. První díl papírové fototapety potřete rovnoměrně lepidlem a okamžitě přiložte na předem označené a lepidlem potřené místo na zdi.

Pozor! nenechávejte provlhčit. Lepte díly opatrně a kartáčkem je uhlazujte od středu do stran. Obdobným způsobem postupujte při nalepování dalších dílů. V případě že se lepidlo ocitne na lícové straně fototapety, setřete jej opatrně před jeho zaschnutím mokrým hadříkem. Důležité pokyny:
a) Lepidlo se nanáší štětkou na fototapetu.
b) Při uhlazování fototapety, vytlačování vzduchových bublin a vytlačení přebytečného lepidla používejte tapetovací kartáč nebo přítlačný váleček.
c) Dbejte vždy na čistotu používaného nářadí, aby se povrch fototapety neušpinil.
U každé fototapety je podrobný návod na lepení.

Kód:
FTD V 0267
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.